BTÜ'den Kemik Doku Mühendisliğine Yenilikçi Bir Yaklaşım
![](https://depo.btu.edu.tr/img/haberler/1717057943.jpeg)
Yazı Fontu
BTÜ MERLAB biriminden öğretim görevlimiz Büşra Mutlu'nun yürütücülüğünü yaptığı “Kemik Doku Mühendisliği için Bor Katkılı Biyoseramik/PVDF-PCL Kompozit İskelelerin Geliştirilmesi ve In Vitro Etkinliğinin Belirlenmesi" başlıklı araştırma projesi, TÜBİTAK-ARDEB “TÜBİTAK 1002 Hızlı Destek programı” kapsamında desteklenmeye hak kazandı.
Proje ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.